Başkan Kırıkçı Esnaf ve Vatandaşlarla

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı beraberindeki heyetle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyyüpoğlu, AK Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Karaçizmeli, Haliliye İlçe Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Kaya, İl, İlçe teşkilat üyeleriyle birlikte Haliliye ilçesinde bulunan Bağlarbaşı mahalle muhtarlığını ziyaret etti.

Muhtarlık ziyaretinin ardından Bağlarbaşı Mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kırıkçı, esnafın sıcak ve yoğun ilgisiyle karşılaştı. Esnaf ve vatandaşlarla hasbihal ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Kırıkçı vatandaşın sorun ve taleplerini tek tek dinledi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanıyla birebir görüşen esnaf sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinledikleri için AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı heyetine teşekkürlerini iletti.

Saha ziyareti ile ilgili açıklama yapan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı “Göreve geldiğimiz günden bu güne esnaf ve vatandaşlarımızla hep iç içe olduk. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını vatandaşlarımıza ilettik. Esnafımızın sorunlarını, taleplerini dinledik gerekli mercilere ilettik. AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak her zaman sahalarda olduk ve olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir