Başkan Soylu’dan Kurban Bayramı Mesajı

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Soylu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, tüm İslam âleminin ve Ceylanpınarlı hemşerilerinin bayramını kutladı.

Toplumsal yaşamın önemli günlerinden olan bir bayramı daha huzur ve güven içerisinde karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Başkan Soylu, “Kurban Bayramı’nın; Türk milleti, İslam dünyası ve bütün insanlık için barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Kurbanların kesildiği, fakirlerin gözetildiği, akrabaların, komşuların, arkadaşların hatırlandığı ve ziyaret edildiği bu kutlu günlerde, millet olarak birlik ve beraberlik içinde Kurban Bayramı’na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.

Başkan Soylu, Bayram İklimini Elimizin Uzandığı Her Yere Taşımalı

Bayramlar; sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı günlerdir. Böyle günlerde, yanı başımızdan başlayarak bu bayram iklimini elimizin uzandığı her yere taşımalı, yaşanan acıları da sevinçlerimiz gibi paylaşmalıyız. Dayanışmayı ve yardımlaşmayı güçlendiren, sıkıntı ve kaygılardan uzaklaştıran, ortak duygularda buluşturan bayramlar, huzur ve coşku kaynağıdır.

Başkan Soylu, Bayramlar Toplumsal Hayatı Canlandıran Özel Günlerdir

Huzur ve barışın egemen olduğu, adalet ve hukukun gözetildiği, savaş, terör ve yoksulluğun geride kaldığı bir dünya için bayramların, insanlık âlemine, insanca yaşamak adına, yeni imkânlar getirmesini diliyorum. Bayramlar, yalnızlaşan modern insanlara, kendini ve çevreyi fark etme imkânı sağlar. Topluma sevgiyi ve dostluğu paylaşma imkânı sunar. Bayramlar, milli ve dini hislerimizi arttıran, akrabalık bağlarını kuvvetlendiren, toplumsal hayatı canlandıran özel günlerdir. Kardeşlik ve dostluk bağlarımızı güçlendiren Kurban Bayramı’nın; milletimize huzur, barış, kardeşlik ve mutluluk getirmesi temennisi ile tüm Ceylanpınarlı hemşerilerimin bayramlarını kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir