Davutoğlu Havaalanında Urfa’lılara Seslendi!


Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu 13 ve 14 Mayıs tarihlerinde Adıyaman’da Bazı ziyaretler gerçekleştirmek için Adıyaman’a gelmişti. Adıyaman ziyaretleri sonrası Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu İstanbul’a geçmek için Adıyaman’dan Şanlıurfa Havaalanına geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu havaalanıda Şanlıurfa Teşkilatı ve çok sayıda seveni katıldı. Davutoğlu’nun uğurlama töreni miting havasında geçti. Davutoğlu coşkulu kalabalığı görünce Vip Önünde Halka seslendi.

Davutoğlu Havaalanın da Serok Ahmet Sloganlarıyla karşılandı. Havaalanında Gelecek Parti Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil ve teşkilatı da eşlik etti. Halka seslenen Davutoğlu Şöyle konuştu; Şanlıurfalılar, Şanlı Yiğitler, Şanlı Kardeşlerim Halil İbrahimin memleketinden hepinizi saygı ile selamlıyorum. Allah’ın rahmeti, bereketi, Mağfireti üzerinize olsun. Beni çok memnun ettiniz yorucu 2 günün ardından beni böyle coşku ile karşılamanız tüm yorgunluğumu aldı. İki günlük ziyaretimiz oldu Adıyaman’a geçen hafta da Mersin ve Antalya’daydık. Buraya gelirken çok yorgunduk emin olun siz tüm yorgunluğumu aldınız. Şanlıurfa Böyle bizi karşıladıysa bize yorulmak yakışmaz, bize durmak yakışmaz. Ayaklarımızı sağlam basacağız, gümbür gümbür geleceğiz. Biz Şanlıurfa’ya Güveniyoruz, Partiyi kurarken de İl Başkanımız Abdullah beye söyledim. Urfa En güvendiğimiz ilk üç il arasındadır. Bizde Urfa İle gurur duyuyoruz dedi.

Akabinde Halk Urfa Seninle Gurur Duyuyor ve Serok Ahmet sloganları attı. En sonda ise Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tüm teşkilatla hatıra fotoğrafı çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir