Dikkat Karşınıza Her An Bir Yolsuzluk Çıkabilir!

Deva Partisi İl Başkanlığı Şehitlik Mahallesindeki petrol istasyonuna ve at heykeline dikkatleri çekmek üzere giydikleri Deva Yelekleri ile alanda bir video çekimi gerçekleştirerek açıklama yaptı. Deva Partisi Ş.Urfa İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz, açıklamasına “Dikkat Karşınıza Her An Bir Yolsuzluk Çıkabilir!” diyerek başladı. Açıklamanın devamında;

Deva Partisi olarak Şehitlik Kavşağındayız. 100 metre aralıklarla karşımıza 2 tane yolsuzluk çıktı.1800 m2’lik alana yapılmak istenen petrol istasyonu tepkiler üzerine komisyona sevk edildiği söylendi. Tecrübemiz gösteriyor ki bir işte ayak diretmek istiyorsanız önce o işle ilgili bir komisyon kurmak sonra da onu komisyona havale etmek. Karaköprü petrol istasyonundaki patlama ve facia henüz hafızalarda iken buraya petrol istasyonu kurmak hem buranın trafik güvenliğini hem can güvenliğini tehlikeye düşürecek. Komisyona havale ederek bu işten kurtulamazsınız bu işin takipçisiyiz biz sizi komisyona falan değil önce Hak’a sonra halka havale ediyoruz.

Diğer bir yolsuzluk da şuan üzerinde bulunduğumuz boş alan bu boşluk 6 milyonluk bir heykele ev sahipliği yaptı. Bu para güvercin heykelinin yerine yapılan at heykeline harcanmış.Evet 6 milyon eski para ile 6 trilyon. Üstelik açlık intiharlarının olduğu bir zamanda bu israf kabul edilemez. Bu para ile değil at heykeli sıfırdan bir at çiftliği ve hatta bir hipodrum bile kurmak mümkün ve hatta bu zemin altınla kaplanabilirdi. Heykel ihalesi de yine her ihalede olduğu gibi işi bilmeyen liyakatsiz bir yandaşa peşkeş çekilmiş çünkü yapılan heykel ne ata ne eşeğe ne katıra benzemediği için geri kaldırılmış. Seçim kanunlarını değil nerde neyi değiştirirseniz değiştirin bu millet sizi değiştirecek. Ve biz Deva Partisi olarak diyoruz ki “Bay Bay Happines” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir