EN GÜZEL KARNE HEDİYESİ ŞANLIURFASPOR’DAN


Türkiye’nin en genç şehri Şanlıurfa’da öğrencilere yönelik en güzel hediye Şanlıurfaspor’dan geldi. Kulüp Başkanı Emin Yetim ve Yönetim Kurulu 24 okulda çocuklara polar ve kaşkol hediye etti.

Türkiye’nin en genç şehri Şanlıurfa’da bu potansiyelin farkında olarak sosyal yaşama yönelik projelerine kaldığı yerden devam eden Şanlıurfaspor Kulübü, bugün öğrencilere hediyelerini vermek için şehrin dört bir noktasına ulaştı. Kulüp Başkanı Emin Yetim, Kulüp Genel Sekreteri Mehmet Ali Kurt ve yönetim kurulu üyelerinin katılım sağladığı karne hediyesi programında çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Sınıflarında öğrencileri ziyaret eden Başkan Yetim ve beraberindekiler çocuklarla deneyimlerini paylaşarak eğitimin önemine değindiler.

BAŞKAN YETİM’DEN MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE
Programın Atatürk Anadolu Lisesi durağında İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’un da katılımı ile gençlere seslenen Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, önümüzdeki haftalarda oynanacak maçlara öğrencileri davet edeceklerini söyledi. Her hafta 2-3 okulu 11 Nisan Stadı’nda ağırlayacaklarını belirten Başkan Yetim, “Bugün öğrencilerimizi ziyaret etmek ve karne hediyemizi bizzat kendimiz dağıtmak istedik. Bununla birlikte gençlerimizi Şanlıurfaspor’la tanıştırmak için elimizden geleni yapacağız. Önümüzdeki hafta maçlarda her hafta 2-3 okulu bizler stada davet edeceğiz. Bilet ücretlerini de yönetim kurulu olarak bizler karşılayacağız” dedi.

MÜDÜR KURT’TAN BAŞKAN YETİM’E TEŞEKKÜR
Etkinliğin öğrencilere için çok anlamlı olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt ise, “Bu tür programlar öğrencilerimizin okula gelmesini teşvik açısından çok önemli. Gençlerin daha da başarılı olması adına güzel bir davranış. Bizler de canı gönülden takımımızı ve sizleri destekliyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN YETİM’E EĞİTİM ALDIĞI OKULDAN SÜRPRİZ
Renkli görüntülerin yaşandığı gün içerisinde Kulüp Başkanı Emin Yetim’e de bir sürpriz yapıldı. Dağıtım programında Atatürk Ortaokulu’na gelen Başkan Yetim’e 30 yıl önceki fotoğrafı ve okul kaydının bir örneği hediye edildi. Duygularını dile getiren Başkan Yetim, “Biz devlet sevgisini, vatan sevgisini bu sıralarda öğrendik. Çocuklarımızın da aynı sevgi ile büyüdüğünü görmek bizleri mutlu ediyor. Tüm gençliğimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Dağıtım programı gün içerisinde dezavantajlı bölgelerde yer alan 24 okulda devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir