ERDOĞAN YAPI KOOP. BAŞKANI MEHMET KAZ VE BERABERİN DE GİRİŞİMCİ HEYETİ ŞANLIURFA B.Ş.B. GENEL SEKRETER YAHYA ÜRÜN’ Ü ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa B.Ş.B. Genel Sekreter  Yahya Ürün, Erdoğan PVC-ALİMİNYUM ve CAM İmalatçıları Kooperatif Başkanı Mehmet KAZ ve Beraberindeki girişimci heyetini makamında kabul etti.  

Gerçekleşen ziyarette Erdoğan PVC-ALİMİNYUM ve CAM İmalatçıları Kooperatifinin güncel durumu değerlendirildi. Erdoğan Yapı Koop. Başkanı Mehmet KAZ, nezaketi ve yardımlarından dolayı Yahya ÜRÜN ‘e teşekkürlerini iletti. 

Şanlıurfa sanayisinin yerel ekonomiye etkisi ve istihdama olan faydaları konuşuldu. Kooperatifleşerek büyüyen iş ağının ehemmiyeti vurgulandı. PVC Koop Altyapı çalışması veYeni projeler üzerinde ivedilikle çalışmalara başlanması gerektiği, şehrin artan nüfusla beraber istihdam gereksiniminin duyulduğu ve destekleyici projelerin hayata geçebileceği mesajı verildi. 

     Erdoğan PVC-ALİMİNYUM ve CAM İmalatçıları Kooperatifinin bitiş ve akabinde ivedilikle teslimi için var gücüyle gayret gösteren Başkan Mehmet KAZ , Koop paydaşları tarafından tebrik edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir