EYYÜBİYELİ GENÇLERDEN BİR BAŞARI DAHA

Eyyübiye Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesindeki gençler, katıldıkları turnuvalardan elde ettikleri başarılarla yüz akı olmaya devam ediyor. Gençler son olarak Malatya’da düzenlenen turnuvada 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya aldı.

Eyyübiye Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesindeki gençler, katıldıkları turnuvalardan elde ettikleri başarılarla yüz akı olmaya devam ediyor. Gençler son olarak Malatya’da düzenlenen Gençler B Güreş Grup Şampiyonası’nda 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya aldı.  Gençliğe yatırımlarıyla kamuoyunun takdirini toplamaya devam eden Eyyübiye Belediyesi, bünyesindeki onlarca AK Ev Spor Salonundaki binlerce genci hem sportif faaliyetlere yönlendiriyor hem de gençlere milli ve manevi değerler aşılıyor. Spor salonlarında eğitim alan gençler katıldıkları turnuvalarda aldıkları başarılarla Eyyübiye’nin yüz akı olmaya devam ediyorlar. Eyyübiye Belediyesi sporcularından İslam Turan1.’nci,  Emircan Çiftçi 2.’nci, İsmail Altundağ ve Mehmet İrgün 3.’ncü olarak Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazandılar.

Sporcuların başarıları ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamaya yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,” Gençler için ne yapsak az. Salonlarımızda eğitim alan gençlerin başarıları bizleri gençliğe yatırım noktasında daha şevklendiriyor. Tebrikler Aslanlar.” Dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir