KILIÇDAROĞLU, URFA’YA ÜST ÜSTE HEYET GÖNDERİYOR

KILIÇDAROĞLU, URFA’YA ÜST ÜSTE HEYET GÖNDERİYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa’ya üst üste heyet göndermesi vatandaşların kafasında soru işareti bıraktı. Geçtiğimiz haftalarda gelen parti müfettişlerinin yaptıkları görüşmelerin ardından aldıkları notlar ile genel merkeze verilen bilgiler sonrası tekrardan yeni bir heyet şehre gelecek.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 20 milletvekilinin gelmesinden sonra şehrimize üst üste heyetler göndermeye başladı.
Şanlıurfa’da, Sivil Toplum Kuruluşları,Meslek Odaları, muhtarlar ve vatandaşlarla görüşmesi için 7 kişilik bir heyet görevlendirdi. Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık’ın yanı sıra kente Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, Adana Milletvekili Ayhan Barut, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ve Muğla Milletvekili Mürsel Alban kente gelerek sorun ve talepleri yerinde dinleyecek. Heyet Şanlıurfa’da yaşanan sorunlar ilgili görüşleri Kemal Kılıçdaroğlu’na aktaracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir