Şanlıurfa Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Gergerden Aşı olun çağrısı

Şanlıurfa Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı GERGER’den “Aşı olun” çağrısı Esnafı ziyaret eden Başkan Gerger, sırası gelen vatandaşların aşılarını yaptırması gerektiğini söyledi.

Şanlıurfa Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr.Yılmaz GERGER, korona virüs denetimleri sırasında, sırası gelen vatandaşların aşılarını yaptırması gerektiğini söyledi.
Şanlıurfa’da denetimler aralıksız sürüyor. ‘Dinamik Denetim Modeli’ kapsamında (112- Umke) Sağık Personelleri ile beraber esnafı ziyaret eden Başkan Yılmaz Gerger, sırası gelen vatandaşların aşılarını yaptırması gerektiğini kaydetti.

Korona virüsle mücadeleye kararlılıkla devam edeceklerini belirten Başkan Gerger, “Korona virüsle mücadelemizi aralıksız sürdürüyoruz. Bütün Şanlıurfa’lı hemşerilerimizle birlikte bu mücadelede inşallah en iyi sonuçları alacağız. İlimizde korona virüs tamamen bitene kadar mücadeleye devam edelim, kurallara hassasiyetle uyalım. Ayrıca aşı sırası gelen vatandaşlarımızın aşılarını yaptırmaları çok önemli. Mücadelemizi hep birlikte bu şekilde devam ettirirsek, inşallah çok kısa zamanda korona virüsün ilimizde bittiğini göreceğimize inanıyorum. Bu mücadeleye katkı sunan, destek olan bütün Şanlıurfa’lı hemşerilerime bir kez daha çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir