CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Urfa’ya Geliyor


Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 09.12.2021 Perşembe günü Şanlıurfa’ya geleceğini söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı toplantılara katılmak ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere 09.12.2021 Perşembe günü Şanlıurfa’ya gelecek.
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa programıyla ilgili açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, şu ifadelere yer verdi: Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, 09.12.2021 Perşembe günü Şanlıurfa’da olacak. Sayın Genel Başkanımız Bazı temasların ardından saat 13.00’de Mozaik Alışveriş Merkezi yanındaki sergi ve toplantı salonunda Sivil Toplum Kuruluşu, Meslek Odaları Yöneticileri ve Muhtarlarımızla bir araya gelecek. Saat 17.00’de Nevali Otelde Gençlerimizle bir raya gelecek. Yine saat 19.00’da Aynı Otelde Şanlıurfamızın kanaat önderleri ile buluşacak.
10.12.2021 Cuma günü ise Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, yaklaşık 600 yüz yıldır tarihi Ayakkabıcılar çarşısında geleneksel olarak devam eden esnaf duasına katılacak.
Esnaf duasının ardından esnafı da ziyaret edecek olan Sayın Genel Başkanımız daha sonra Diyarbakır’a gitmek üzere İlimizden ayrılacaktır.
Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa programına Tüm Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerimizi, Meslek Odaları Yöneticilerimizi, Muhtarlarımızı ve gençlerimizi davet ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir